Płyta dachowa poliuretanowa - najlepsza cena

Budynki użyteczności publicznej, przemysłowej oraz biurowej muszą być dokładnie ogrzewane, ze względu na obecność ludzi. Właśnie w tych obiektach wykorzystuje się płyty warstwowe poliuretanowe, które służą jako pokrycie dachu.

Gdzie kłaść płyty dachowe poliuretanowe?

Tego typu płyty stosuje się również w budynkach nieogrzewanych, takich jak budynki warsztatowe, magazynowe czy gospodarcze. Płyta warstwowa poliuretanowa to nowoczesny materiał budowlany, którego górna okładzina składa się z blachy trapezowej. Pianka poliuretanowa zapewnia natomiast odpowiednią izolację, dzięki czemu nie dochodzi do skraplania się wody.

Kolejne warstwy płyt łączy się ze sobą za pomocą specjalistycznego kleju, dzięki czemu pokrycie jest trwałe, szczelne oraz dokładnie chroni konstrukcje przed zaciekami.

Jakie zastosowanie ma płyta dachowa poliuretanowa?

Obecnie płyty dachowe poliuretanowe to ekonomiczny i bezpieczny sposób na pokrycie dachów hal magazynowych czy innych budynków użyteczności publicznej. W porównaniu do innych rozwiązań płyty warstwowe poliuretanowe stanowią nowoczesne, łatwe, a przede wszystkim względnie tanie pokrycie dachów.To właśnie ich niska cena i łatwość montażu sprawiają, że znajdują one zastosowanie szczególnie w dużym budownictwie. Ponadto tego rodzaju płyty skonstruowane są w taki sposób, że nie tylko zapewnią właściwą izolację, ale również nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych uszczelnień.

W naszym sklepie dostępne są płyty o różnej grubości, które doskonale sprawdzą się w obiektach ogrzewanych, jak i nieogrzewanych.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

nahoru
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl