Płyta obornicka ścienna – najlepsza cena

Każdy budynek czy konstrukcja powinny zostać wykonane z możliwie najlepszych materiałów. Tylko w ten sposób możesz całkowicie zabezpieczyć bezpieczeństwo jego użytkowania. Do obiektów magazynowych, przemysłowych czy budynków rolniczych bardzo często wykorzystuje się płyty warstwowe ścienne, które doskonale sprawdzają się jako obudowa ścian.  Zazwyczaj stosuje się je na zewnątrz. Wynika to z ich specjalnych właściwości.

Przede wszystkim płyta warstwowa poliuretanowa charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną. Jest to możliwe dzięki rdzeniowi płyty, który wykonany jest ze sztywnej pianki poliuretanowej.Ponadto, największą zaletą tego rodzaju płyt ściennych jest ich stosunkowo niska cena, która według wykonawców jest adekwatna co do jakości tego materiału.

Płyta obornicka ścienna – dostępne rodzaje

W naszym sklepie dostępne są płyty warstwowe ścienne o różnej grubości oraz przeznaczeniu. Niektóre z nich mogą być wykorzystane w przestrzeniach biurowych, inne lepiej sprawdzą się w przypadku obiektów przemysłowych.

Można wyróżnić płyty o widocznych oraz niewidocznych mocowaniach. Każda z nich posiada jednak te same właściwości, dzięki którym idealnie sprawdzą się jako pokrycie zewnętrznych ścian.

Płyty obornickie są lekkie, dzięki czemu bardzo szybko i łatwo się je montuje. Każda z nich zbudowana jest z okładziny z blachy, które dodatkowo są ocynkowane oraz pokryte poliestrem i połączone z rdzeniem poliuretanowym. Przez to są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

nahoru
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl