Świetlik połaciowy dachowy – najlepsza cena

W naszym sklepie oferujemy świetliki połaciowe dachowe, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju budynków. Ich zadaniem jest przede wszystkim dodatkowe doświetlenie obiektów, szczególnie tych wielkogabarytowych. Taki świetlik połaciowy montowany jest razem z płytami warstwowymi, jako pokrycie dachowe w budynkach przemysłowych czy użyteczności publicznej, na przykład w biurach. Świetliki dachowe do blachy trapezowej są dobrze wykonane, a przede wszystkim tworzą szczelne pokrycie dachu.

Jest to materiał budowlany chętnie wykorzystywany przez wykonawców. Wynika to przede wszystkim z ekonomiki stosowania świetlików. Ich cena jest adekwatna do jakości. Tego rodzaju świetliki połaciowe dostarczają więcej światła do środka niż w przypadku zwykłych okien ściennych. Co więcej, zapewniają równomierne doświetlenie, co jest szczególnie ważne przy niektórych konstrukcjach.

Świetlik połaciowy dachowy – najważniejsze cechy

Oprócz dostarczenia naturalnego światła do pomieszczenia, świetliki połaciowe zapewniają też bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną budynku, dzięki czemu może on być komfortowo użytkowany. Charakteryzują się również dużą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Świetliki są odporne na obciążenia śniegiem lub wiatr, a także na ogień.

Te wszystkie właściwości sprawiają, że świetlik połaciowy dachowy może być zastosowany niemal w każdego rodzaju obiektach: zarówno tych ogrzewanych, jak i nieogrzewanych, ponieważ zapewnia całkowitą szczelność oraz właściwą izolację cieplną.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

nahoru
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl