Sendvičové střešní panely fiberglass AGRO, tloušťka 40mm

Cena: 359,54 Kč 59.00
Čistá cena: 359,54 Kč
quantity m2
přidat na seznam přání

Popis

Płyta warstwowa poliuretanowa stworzona i dedykowana dla pokryć dachowych w budownictwie Agro. Dzięki specjalnej okładzinie z Fiberglasu, płyty te są odporne na działanie czynników agresywnych tj. amoniak i uryna, występujących w budynku rolniczym.

Płyty dachowe poliuretanowe nazywane również płytami obornickimi, to ekonomiczny i bezpieczny sposób na pokrycie dachów budynków inwentarskich takich jak: kurniki, chlewnie, obory. Płyty obornickie Agro, doskonale sprawdzają się w tych budynkach rolniczych, zapewniając ich dłuższe użytkowanie.

Płyty dachowe poliuretanowe Agro składają się z okładziny zewnętrznej i wewnętrznej. Okładzinę zewnętrzną charakteryzuje grubość blachy 0,5 mm oraz powłoka poliester 25 µm. Natomiast okładzina wewnętrzna (dolna) wykonana z tworzywa sztucznego Fiberglas odpornego na agresywne środowisko. Dzięki wyeliminowaniu dolnej okładziny stalowej i zastąpieniu jej tworzywem sztucznym Fiberglas, płyta jest lżejsza od typowych rozwiązań płyt warstwowych wykonanych z okładzin blach stalowych.

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl